سوالات متداول

سوالی در ذهنتان هست؟

در این قسمت پاسخ را ببینید!
لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید،از قسمت از ما بپرسید سوال خود را مطرح کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.
چقدر زمان میبره فرشهارو تحویل بدین؟

زمان تحویل فرشهای شسته شده بستگی به ماه های مختلف سال دارد، زمان تقریبی برای فرشها ماشینی را بین دو الی چهار روز و فرشهای دستبافت و ابریشم بین زمان پنج الی هفت روز اعلام کرد.

قیمت شستشوی فرش چقدر است؟

از آنجایی که مجموعه ما زیر نظر اتحادیه قالیشویی رشت بوده کلیه خدمات ما زیر نظر اتحادیه قالیشویی رشت می باشد. شستشوی فرشهای ماشینی از میانگین قیمت متری ۳۵ هزار تومان برای شستشوی معمولی و متری ۴۵ هزار تومان برای اعلاء شویی می باشد و شستشوی فرشهای دستبافت معمولی، ابریشم و .. پس از مشاهده متخصص قیمت گذاری می شود و قیمت طبق توافق ما و مشتری اعلام می شود. “شستشوی زیر قیمت نشان کم کاری و روشویی فرشها میباشد که برخی از قالیشوییهای غیر مجاز اقدام به این کار میکنند”

تحویل فرشها به چه صورتی هست؟
فرش ها پس از شستشو، ترمیم و یا تعمیر با هماهنگی های لازم به شما مشتری عزیز در تاریخی مقرر لول شده تحویل شما میگردد.
برای شستشوی فرش از چه موادی استفاده میکنید؟
مواد شستشوی فرش ها بسته به نوع فرش و جنس آنها می باشد برای فرشها ماشینی و شستشوی معمولی از تگزاپون استفاده می شود. برای اعلاء شویی فرشهای دستبافت از شورها و دوا های گیاهی که بسته به جنس فرش متفاوت است استفاده می شود.
شستشوی فرش در محل هم انجام میدید؟
شستشوی فرش در محل به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. این نوع شستشوی به صورت خشکشویی محل می باشد که فقط سطح روی فرش شستشو می شود و گرد و غبار داخل فرش داخل فرش می ماند و این موضوع باعث می شود که فرش به مرور زمان آسیب دیده و ریشه آن از بین برود.
یک فرش دستبافت دارم که نیاز به تعمیرات دارد مراحل انجام خدمات به چه صورتی هست؟
نحوه قیمت گذاری ترمیم و رفو، فرشها پس از بررسی کارشناس اعزام شده به منزل به صورت تقریبی قیمت دهی می شوند. و به کارگاه منتقل شده و پس از چند روز قیمت گذاری دقیق انجام شده و به شما اطلاع رسانی می شود. در صورت تمایل خدمات در زمان مقرر انجام می شود، در غیر این صورت فرشها برگردانده شده و فقط هزینه باربری به مشتری تعلق میگیرد.
قیمت تعمیرات فرش چقدر است؟
قیمت گذاری تعمیرات و بازسازی فرش قبل از مشاهده فرش و کارشناسی خرابی کاملا امری غیر ممکن است. فرشها باید زیر نظر کارشناس ترمیم مشاهده شوند و قیمت گذاری و زمان بندی برای تعمیر داده شوند.